Polska vs Dania

Witam Was moje Kochane! / moi Kochani!

Muszę przyznać, że ciekawy mecz zagrała nasza Reprezentacja z Danią.
57 min

Duńczycy wyraźnie podbudowani bramką, a w grę Polaków wkrada się niepotrzebna nerwowość...

3: 2!!! zatrzymać Duńczyków!!!!
90 + 3 min
Długi wrzut z autu Kvista, ale w polu karny Piszczek faulowany i mamy rzut wolny
90 + 2 min
Dośrodkowanie w pole karne Polaków, ale kolejny raz świetnie wychodzi Fabiański
90 + 1 min
Uderzenie Hojbjerga zza pola karnego bardzo niedokładne
90 + 1 min
Świetny odbiór Jędrzejczyka w pojedynku z Sisto
90 min
Sędzia dolicza trzy dodatkowe minuty

90 min
Długie zagranie na Poulsena, ten zgrywa głową do Delaneya, ale ten uprzedzony przez Glika
89 min
Obaj trenerzy wykorzystali już komplet zmian
89 min
Boisko opuszcza Błaszczykowski, w jego miejsce wchodzi Peszko
88 min
Centra z lewej strony Durmisiego, ale pewnie łapie Fabiański
88 min
Lewandowski znowu powalczył o piłkę, ale nie miał wsparcia wśród partnerów
87 min
Durmisi wrzuca w pole karne, ale tam wybija ją Glik
86 min
Dobra dwójkowa akcja Linettego i Lewandowskiego, ale napastnik Bayernu uprzedzony w polu karnym przez obrońców Danii
85 min
Długie podanie do Poulsena, ale ten na spalonym
85 min
Niestety kolejna szybka strata Polaków

84 min
Schmeichel próbował długiego podania do Poulsena, ale Glik wygrywa walkę o górną piłkę
83 min
Lewandowski walczy o piłkę z Kjaerem, ale fauluje rywala
83 min
\"Mazurek Dąbrowskiego\" na trybunach, kibice wierzą w wygraną
82 min
Boisko opuszcza Vestergaard, w jego miejsce wchodzi Delaney
81 min
Cionek wygrywa bardzo ważny pojedynek biegowy z Sisto, to dobry mecz obrońcy rodem z Brazylii
81 min
Wysoki pressing Polaków, ale Duńczycy wychodzą z tego obronną ręką
80 min
Centra w pole karne Błaszczykowskiego, ale obrońcy Danii uprzedzają naszych zawodników i wybijają piłkę
79 min
Dobra akcja Sisto, ale centra Duńczyka nie trafia do żadnego z partnerów
78 min
Głośny doping na Narodowym, miejmy nadzieję, że porwie Polaków do nieco lepszej gry
77 min
Polacy nie mogą utrzymać się długo przy piłce, notujemy bardzo szybkie straty
76 min
Próba zagranie w pole karne Linettego, ale piłka nie trafia do adresata
75 min
Boisko opuszcza Fischer, w jego miejsce wchodzi Sisto
74 min
Grosicki opadł z sił i w jego miejsce wchodzi Rybus
74 min
Boisko opuszcza Grosicki, w jego miejsce wchodzi Rybus
73 min
Dobre wejście Zielińskiego, podanie do Lewandowskiego, ale kapitan reprezentacji Polski traci piłkę
72 min
Długa piłka na Lewandowskiego, ale Kjaer wygrywa pojedynek o górną piłkę
71 min
Dobre dogranie na prawe skrzydło ale Błaszczykowski gubi piłkę
70 min
Niestety Polacy od momentu straty pierwszej bramki grają bardzo nerwowo, a Duńczycy napierają coraz mocniej
69 min
Gooool! Po raz kolejny z prawego skrzydła centruje Ankersen, w polu karnym za dużo swobody miał Poulsen, który na raty pokonuje Fabiańskiego
68 min
Eriksen centruje z narożnika, ale w polu karnym najlepiej odnalazł się Cionek
68 min
Dośrodkowanie Ankersena zablokowane przez Jędrzejczyka i rzut rożny dla gości
67 min
Długie zagranie w pole karne Kjaera, ale do piłki wychodzi Fabiański i pewnie chwyta futbolówkę
66 min
Ankersen wrzuca w pole karne, ale obrońcy biało-czerwonych wybijają piłkę. Napór rywali wzrasta
66 min
Centra w pole karne Poulsena, ale piłkę wybija Cionek
65 min
Strzał Hojbjerga niecelny i od bramki zacznie Fabiański
64 min
Centra Błaszczykowskiego w pole karne, ale zgranie głową Lewandowskiego nie trafia do żadnego z partnerów
64 min
Dobry drybling Zielińskiego, podanie do Lewandowskiego, ale kapitan reprezentacji Polski faulowany przez Kjaera
63 min
Znów lewą stroną przedarł się Durmisi, ale jego dośrodkowanie przechodzi przez pole karne
62 min
Żółta kartka za faul dla Eriksena

62 min
Bardzo groźne dośrodkowanie Piszczka, ale piłkę piąstkuje Schmeichel
61 min
Kontra Polaków, ale centra Grosickiego zablokowana
61 min
Duńczycy długo rozgrywali piłkę, ale ostatecznie Fischer faulował Glika i Polacy odzyskali futbolówkę
60 min
Krótkie rozegranie rzutu rożnego, ale bez dośrodkowania
60 min
Dobre zagranie do Poulsena, ten strzela z ostrego kąta, ale na rzut rożny odbija Fabiański
59 min
Prosta strata Krychowiaka, ale tym samym odpowiada Kvist

58 min
Hojbjerg wrzuca w pole karne, tam piłkę zgrywa Ankersen, futbolówka trafia do Pulsena, ale jego strzał wysoko nad bramką